APARTAMENT 2 POKOJOWY – SUPERIOR
[4 OSOBY • 1 PIĘTRO]

Przestronny apartament o powierzchni 35m² z balkonem 10m² położony na 1 piętrze. Idealny dla rodziców z dzieckiem i osoby towarzyszącej, z odrębnymi wejściami z korytarza do następujących pomieszczeń : pokoju 3 osobowego (19m²) z panoramicznym widokiem na Giewont, balkonem i łazienką, pokoju 1 osobowego (6m²), kuchni (10 m²) oraz WC z umywalką i podgrzewanym w sezonie grzewczym ręcznikowcem.

Wyposażenie pokoju 3 osobowego: 1 łóżko 150×210 cm, 1 łóżko 100×210 cm, szafa, bagażnik, szafka nocna , stół i krzesła, TV LED 26’’ DVD+CD+USB na życzenie, indywidualne oświetlenie każdego miejsca do spania.

Wyposażenie łazienki: Kabina prysznicowa 90×90 cm, WC, wentylacja elektryczna, ręcznikowiec podgrzewany w sezonie grzewczym, suszarka do włosów, waga łazienkowa, ręczniki, kosmetyki jednorazowe, kapcie.

Wyposażenie pokoju 1 osobowego: 1 łóżko 100×210 cm, szafa, szafka nocna i stolik , TV LCD 22”

Wyposażenie kuchni: płyta vitro-ceramiczna 2 pola, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, lodówka, opiekacz do tostów, urządzenie do gotowania jaj, garnki, talerze, sztućce, szkło itp. szafki kuchenne, stół i krzesła